Kalender 2019-2020

Kalender 2019 - 2020

Datum

Tijdstip

Wedstrijd

Uitslag

2019

10/08

15:00

Klotbroek - FC De Tram

2 - 1

15/08

16:00

FC De Jagers - FC De Tram

3 - 3

17/08

14:00

Veteranen Neeroeteren - FC De Tram

1 - 9

24/08

14:30

FC De Tram - Krom en Stijf Millen

8 - 0

29/08

19:00

FC De Tram -  Veteranen Neeroeteren

7 - 1

31/08

14:30

FC De Tram - Cauberg

14 - 0

07/09

15:00

ITM 2002 - FC De Tram

3 - 2

14/09

14:30

FC De Tram - ST2000

6 - 1

21/09

15:00

Veteranen Nieuwe Kempen - FC De Tram

1 - 6

28/09

14:30

TRAMDAG

FC De Tram - Oude Tram

Avondfeest 25 jaar Tram

9 - 0

05/10

14:30

FC De Jagers - FC De Tram

4 - 4

12/10

14:30

FC De Tram - De Vedetten


19/10

14:30

Cauberg - FC De Tram


26/10

14:30

FC De Tram - Meeswijk


02/11


NOG OP ZOEK NAAR EEN TEGENSTANDER


09/11

14:30

FC De Tram - Fortuna Smeermaas


16/11

15:00

Apachen - FC De Tram


23/11

14:30

FC De Tram - Apachen


30/11

16:00

Oldies Maaseik - FC De Tram


07/12

14:30

NOG OP ZOEK NAAR EEN TEGENSTANDER

14/12

14:30

FC De Tram - Broekduivels

21/12

13:30

Broekduivels - FC De Tram

28/12

14:30

FC De Tram - FC De Jagers

2020



04/01

15:00

Eisden 70 - FC De Tram

11/01

15:00

FC Bazaar - FC De Tram

18/01

14:30

FC De Tram - Oldies Maaseik

25/01

15:00

Kleine Brogel B3 - FC De Tram

01/02

15:00

FC De Tram - Eisden 70

08/02

14:30

Cauberg - FC De Tram

15/02

14:30

FC De Jagers - FC De Tram 

22/02

14:30

FC De Tram - Broekduivels

29/02

14:30

FC De Tram - Zebra's 

07/03

14:30

FC De Tram - Meeswijk 90 

14/03

15:00

Fortuna Smeermaas - FC De Tram 

21/03

15:00 

De Vedetten - FC De Tram

28/03

16:00

Oldies Maaseik - FC De Tram

04/04

15:00

ITM 2002 - FC De Tram

10/04

18:00

Paastornooi Oldies Maaseik

18/04

15:00

Rio Boys - FC De Tram

25/04

14:30

FC De Tram - Veteranen Nieuwe Kempen

02/05

15:00

Apachen - FC De Tram

09/05

14:30

Fc De Tram - Apachen 

16/05

14:30

FC De Tram - Cauberg

23/05

14:30

Cauberg VV - FC De Tram

30/05

Tornooi Jagers

06/06

Happening Veteranen Nieuwe Kempen

13/06

Tornooi FC De Tram

20/06

14:30

OLKS - FC De Tram

27/06

5:00

FC De Tram - Kleine Brogel B3